SAKEM, Huzurevi Sakinleri ile Minikleri Buluşturdu

Safranbolu Misak-ı Milli İlkokulu 1. sınıf öğrencileri ile Yücel Huzurevi'ndeki Büyüklerimizle SAKEM'de bir araya geldi.










Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) tarafından organize edilen buluşmaya Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen’de katıldı.

Verilen öğle yemeğinin ardından bir konuşma yapan İl Müdürü Sökmen, böylesi güzel bir organizasyonu düzenleyen başta Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy olmak üzere tüm belediye ve SAKEM personeline teşekkür ettiğini söyledi










SAKEM’in bu gün dedeler ve nineler ile torunları bir araya getirdiğini kaydeden Sökmen; “ İnşallah bu projenin daha sıklıkla olmasını diliyoruz. Bizler devletimizin sunduğu imkânlar ile huzurevimizde kalan yaşlılarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız” dedi.










Safranbolu Belediyesi olarak toplumun her kesimi ile sıkı diyaloglar içerisinde olduklarını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ise; “ Huzur evimiz ile de yürüttüğümüz çok güzel projelerimiz var. Örneğin, 2 haftada bir yağlı boya, seramik, ebru, kokulu taş, takı tasarım gibi daha pek çok kursu burada gerçekleştiriyoruz. Buradaki en büyük amacımız huzurevindeki büyüklerimizin zamanlarını daha değerli geçirmeleri. Bir şeylerle meşgul olup terapi almaları” dedi.










Bu gün ise büyüklerimiz ile çocuklarımızı SAKEM çatısı altında buluşturmak istediklerini vurgulayan Aksoy, “İlk buluşmada Misak-ı Milli ilköğretim Okulu1. sınıf öğrencilerimiz ile büyüklerimizi buluşturduk. Bu tür etkinlikleri sıklaştırarak devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Huzurevi sakinleri ile çocuklar SAKEM bahçesinde birlikte ebru yaptılar. Hoşça vakit geçiren yaşlılar, Başkan Aksoy ve ekibine teşekkür ettiler. 

 

Kurs Merkezlerimiz

Kurslarımız

İMZA DEFTERİ

2017-11-30 20:17:49

ademhan kılıç

İyi günler bu kurslardaki sertifkaların resmi geçerliliği var mıdır bilgi verebilirseniz sevinirim

Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi © 2012 Tüm hakları saklıdır Tasarım / Yazılım ArminaWeb