Geleneksel SAKEM Günleri

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM )Tarafından Gerçekleştirilen, Geçtiğimiz Yıl Yoğun İlgi Gören, Geleneksel SAKEM Tanıtım ve Sergi Günleri 21 Eylül’de Misakı Milli Demokrasi Meydanında Gerçekleştirilecek.

Hazırlıklar son aşamaya gelirken SAKEM başarısını bir kez daha perçinleyecek.

Aslanlar, Emek, Aşağı Tokatlı, Tarihi Çarşı, Yazıköy, Harmanlar, Yukarı Tokatlı Şubeleri ile çalışmalarını devam ettiren Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ), Hayır Çarşısı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılarken, Bilgi Evi ile ise çocuklarını dershaneye gönderemeyen ailelerimize ve eğitime katkılarını sürdürüyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, 5 gün sürecek olan SAKEM Günlerinin halkımız tarafından yine büyük beğeni ile takip edileceğini tahmin ettiğini ifade ederken ” 2011 yılında büyük bir inanç ile çıktığımız bu yolda, bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini eksik etmeyen değerli halkımıza teşekkür ediyor,  21 Eylülde açılışını gerçekleştireceğimiz ve kurslar sonucu nelerin başarılabileceğinin de görülebileceği,  Geleneksel SAKEM Günleri’nin şimdiden Safranbolu’muza hayırlı olmasını temenni ediyorum “ dedi.
 
Kurs Merkezlerimiz

Kurslarımız

İMZA DEFTERİ

2017-11-30 20:17:49

ademhan kılıç

İyi günler bu kurslardaki sertifkaların resmi geçerliliği var mıdır bilgi verebilirseniz sevinirim

Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi © 2012 Tüm hakları saklıdır Tasarım / Yazılım ArminaWeb